Nakon što su, dan nakon burnih scena i sukoba koji su izbili posle protesta blokadera u Beogradu, mladi u Novom Sadu na keju pored Dunava svojim telima ispisali „Ipak Srbija pobeđuje“. Sada je slična poruka poslata i iz Beograda. Naime, više stotina ljudi je na obali Save svojim telima ispisalo …
Pročitaj više »
Moj Vrbas
