(VIDEO) Moćna poruka poslata sa savske obale: Srbija pobeđuje

Nakon što su, dan nakon burnih scena i sukoba koji su izbili posle protesta blokadera u Beogradu, mladi u Novom Sadu na keju pored Dunava svojim telima ispisali „Ipak Srbija pobeđuje“. Sada je slična poruka poslata i iz Beograda.

Naime, više stotina ljudi je na obali Save svojim telima ispisalo poruku koja glasi „Srbija pobeđuje.“

I to nije jedina poruka blokaderima. Druga sa druge obale Save glasi: Barem jednom u životu za svoju zemlju stanite.

Video pogledajte OVDE.

Izvor: 24 SEDAM / Foto: Printskrin

 
Podeli vest: