Učenici prvog i drugog razreda Osnovne škole „Branko Radičević“ u Ravnom Selu prisustvovali su zanimljivom i edukativnom predavanju o značaju lične higijene i očuvanja zdravlja. Na temu „Lična higijena“ sa najmlađim osnovcima razgovarala je Nataša Dudaš, patronažna sestra zaposlena u Medicinskom centru „Veljko Vlahović“. Kroz interaktivan razgovor, učenici su aktivno …
Pročitaj više »
Moj Vrbas
