Ministar spoljnih poslova Marko Đurić najavio je da se u narednim danima očekuju nove potvrde za učešće na Ekspu 2027 i dodao da je izuzetno značajno za Srbiju da na predstojećoj specijalizovanoj izložbi u Beogradu budu prisutne rastuće ekonomije latinske i centralne Amerike. Đurić je u Panama sitiju, gde učestvuje …
Pročitaj više »Oznaka: EKSPO 2027
Ana Brnabić: Učešće SAD na Ekspo 2027 potvrda dobrih bilateralnih odnosa sa Srbijom
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je da je potvrda SAD da će učestvovati na izložbi Ekspo 2027 u Beogradu važna i značajna vest za Srbiju i signal poštovanja i dobrih bilateralnih odnosa dve zemlje. „To je veliki signal poštovanja i dobrih bilateralnih odnosa, ali i apsolutno prilika da se …
Pročitaj više »
Moj Vrbas
