Maturanti SSŠ „4. juli” još jednom pokazali humanost

U prostorijama Srednje stručne škole „4. juli“ održana je prolećna akcija dobrovoljnog davanja krvi namenjena punoletnim učenicima završnih razreda, čime je nastavljena dugogodišnja humana tradicija vrbaskih srednjoškolaca.

Maturanti su se i ove godine u velikom broju odazvali akciji, čime su pokazali humanost, odgovornost i spremnost da pomognu onima kojima je krv neophodna.

Podsećamo da krv mogu dati zdrave osobe starosti od 18 do 65 godina, ako i da jedno dobrovoljno davanje krvi može spasiti i do tri života.

Izvor: Moj Vrbas / Foto: TV Bačka

 
Podeli vest: