U prostorijama Srednje stručne škole „4. juli“ održana je prolećna akcija dobrovoljnog davanja krvi namenjena punoletnim učenicima završnih razreda, čime je nastavljena dugogodišnja humana tradicija vrbaskih srednjoškolaca. Maturanti su se i ove godine u velikom broju odazvali akciji, čime su pokazali humanost, odgovornost i spremnost da pomognu onima kojima je …
Pročitaj više »
Moj Vrbas
