U Kuli je danas održana druga sednica Skupštine opštine, na kojoj je izabrana predsednica opštine. Za predsednicu opštine izabrana je dr Vesna Tomić, direktorka Doma zdravlja Kula i specijalista dermatovenerologije, za koju je glasalo 20 od 37 odbornika. Kako saznajemo, jedan od blokadera glasao je za novu predsednicu opštine Kula. …
Pročitaj više »
Moj Vrbas
