Oznaka: OAD

Đurić razgovarao sa generalnim sekretarom OAD Albertom Ramdinom

Đurić razgovarao sa generalnim sekretarom OAD Albertom Ramdinom

Ministar spoljnih poslova Republike Srbije Marko Đurić razgovarao je, pred sam početak ovogodišnje prve sesije Generalne skupštine Organizacije američkih država u Panama Sitiju, sa generalnim sekretarom te organizacije Albertom Ramdinom, sa kojim je razmotrio značaj multilateralizma, saradnje i dijaloga u međunarodnoj areni u svetu koji se menja. Đurić je sagovorniku …

Pročitaj više »