Student blokader Marko Đenadić sa FTN-a u Novom Sadu, komentarišući nedavni skup nazovi „studenata blokadera“ u Beogradu, kaže da za njega to nije bilo neko nasilje. Naime, 23. maja blokaderi su razlupali pola grada, palili su kontejnere, napadali policiju i to za ovog „studenta“ nije neko nasilje. A šta je?! Poslušajte …
Pročitaj više »
Moj Vrbas
