Na stadionu „Karađorđe“ u Novom Sadu održano je Međuokružno školsko prvenstvo u atletici, na kojem su nastupili i takmičari Vrbaškog atletskog kluba. Pravo nastupa izborili su osvajanjem prvog i drugog mesta na Okružnom prvenstvu održanom u oktobru prošle godine. Mladi atletičari iz Vrbasa ostvarili su zapažene rezultate, a posebno se …
Pročitaj više »
Moj Vrbas
