Medicinske sestre i zdravstveni tehničari iz Udruzenja Doma zdravlja Vrbas učestvovali su na XVII Kongresu medicinskih sestara i zdravstvenih tehničara, koji je ove godine održan na Divčibarama, u hotelu „Crni vrh“, u organizaciji Savez zdravstvenih radnika Vojvodine. Ovaj tradicionalni stručni skup okupio je veliki broj zdravstvenih radnika iz cele zemlje, …
Pročitaj više »
Moj Vrbas
