Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je tokom obilaska novoizgrađenog Jedinstvenog dispečerskog centra upravljanja saobraćajem vozova u Beogradu da Srbija dobija moderan centar za veću sigurnost, pouzdanost, automatizaciju i centralizaciju upravljanja našeg železničkog saobraćaja. „Postoje tu dve radnje ključne koje ovaj centar obavlja u veoma modernim uslovima. Tu rade 23 osobe to …
Pročitaj više »
Moj Vrbas
