Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić objavila je da boravi u zvaničnoj poseti Kneževini Andori i da je počastvovana što je prvi predsednik Narodne skupštine Republike Srbije u istoriji koji je posetio ovu, kako je rekla, prelepu zemlju, čime, kako je istakla, otvaramo novo poglavlje u odnosima naših dveju država. „Tokom …
Pročitaj više »
Moj Vrbas
