Vrbaski osnovci uživali u programu „Dečije pesme sa Dušanom Svilarom“

U bioskopu „Jugoslavija“ u Vrbasu priređen je muzički program za učenike četvrtih razreda osnovnih škola, tokom kojeg su mališani imali priliku da uživaju u nastupu pevača Dušana Svilara.

Program pod nazivom „Dečije pesme sa Dušanom Svilarom“ organizovan je sa ciljem da se deci omogući kvalitetan kulturni sadržaj i prijatno iskustvo ispunjeno muzikom, zabavom i zajedničkim druženjem.

Sala bioskopa bila je ispunjena dečijim osmesima i dobrim raspoloženjem, a druženje sa poznatim izvođačem za mnoge učenike predstavljalo je poseban doživljaj.

Realizaciju programa podržala je opština Vrbas, dok je za organizaciju bio zadužen Kulturni centar Vrbas.

Izvor vesti: Moj Vrbas / Foto: Kulturni centar Vrbas

 
Podeli vest: