Povodom obeležavanja gradske i hramovne slave Vaznesenja Gospodnje, JKP „Komunalac“ Vrbas obavestilo je građane i korisnike usluga Parking servisa da se sutra, 21. maja, parking u Vrbasu neće naplaćivati.
Naplata parkiranja biće nastavljena redovno u petak, 22. maja.
Izvor: Moj Vrbas
Moj Vrbas
