Predstavnici SNS Vrbas razgovarali sa meštanima Savinog Sela o budućim projektima

Predstavnici Opštinskog odbora Srpske napredne stranke Vrbas danas su u Savinom Selu razgovarali sa meštanima o aktuelnim pitanjima, potrebama građana i planovima za naredni period.

Tokom susreta sa građanima bilo je reči o realizovanim projektima u prethodnom periodu, ali i o budućim planovima i investicijama koje bi trebalo da doprinesu daljem razvoju ovog naseljenog mesta i unapređenju kvaliteta života. Razgovori sa meštanima bili su prilika da se čuju predlozi i sugestije građana.

Predstavnici SNS Vrbas zahvalili su svim građanima koji su učestvovali u razgovoru i podržali politiku usmerenu na razvoj svakog mesta i brigu o svakom čoveku.

 
Podeli vest: