Konkurs pod nazivom „Od kad me je donela roda, na prvom mestu mi je voda“ koji organizuje JKP „Komunalac“ iz Vrbasa otvoren do sutra, 15. maja.
Konkurs je namenjen predškolcima i osnovcima sa teriotorije opštine Vrbas, koji kroz fotografije, pesme i kratke priče mogu da pokažu svoje viđenje značaja vode i očuvanja životne sredine. Radovi se mogu predati lično u upravnoj zgradi preduzeća, kao i slanjem mejla na adresu marketing@komunalacvrbas.rs .
Najbolje radove izabraće stručni žiri koji čine Silvija Jelačić i Veselin Milićević.
Organizatori navode da najuspešnije učesnike očekuju vredne nagrade, a cilj konkursa je da se kod dece razvija svest o značaju vode i zaštiti prirodnih resursa.
Izvor: Moj Vrbas / Foto: Moj Vrbas
Moj Vrbas
