Preduzeće „Srbijavoz“ a.d. saopštilo je da su svi vozovi na teritoriji naše zemlje obustavljeni do daljnjeg.
Saopštenje je objavljeno jutros u 04:43, a „Srbijavoz“ a.d je na svom sajtu obavestio korisinike da se železnički saobraćaj otkazuje.
„’Srbijavoz’ a.d. obaveštava korisnike usluga da je dana 23. maja 2026. godine u 04.15 časova ‘Infrastruktura železnice srbije’ a.d. obustavila do daljnjeg saobraćaj svih vozova na železničkoj mreži Republike Srbije. Molimo putnike da prate informacije putem sajta www.srbijavoz.rs – Informacije uživo. Zahvaljujemo se putnicima na razumevanju“, navodi se u saopštenju .
Izvor vesti: Euronews Srbija / Foto: Tanjug/Ana Paunković
Moj Vrbas
