Ekipe „Zelenila“ JKP „Komunalac Vrbas“ nastavljaju sa uklanjanjem stabala koja zbog svog stanja mogu predstavljati opasnost za građane i imovinu.
Tokom ove nedelje intervenisano je u dvorištu Osnovne škole „Branko Radičević“ u Savinom Selu, gde je uklonjeno polusuvo drvo koje je predstavljalo potencijalni rizik za bezbednost učenika.
Ovakve intervencije obavljaju se uporedo sa redovnim poslovima „Zelenila“, a prioritet imaju lokacije na kojima je procenjeno da postoji veći stepen ugroženosti.
Iz ovog preduzeća uputili su apel građanima koji su nadležnoj inspekciji već prijavili suva i rizična stabla da imaju strpljenja. Kako navode, broj prijava je veliki, dok su ekipe svakodnevno na terenu i intervencije obavljaju prema utvrđenim prioritetima.
Izvor: Moj Vrbas / Foto: JKP „Komunalac“ Vrbas
Moj Vrbas
