Zlatna i bronzana medalja za učenike OŠ „Petar Petrović Njegoš“ na SOŠOV-u

Učenici Osnovne škole „Petar Petrović Njegoš“ iz Vrbasa osvojili su dve medalje u plivanju na 10. Sportskoj olimpijadi školske omladine Vojvodine, održanoj u Novom Sadu.

Najuspešniji je bio Vuk Basta, učenik osmog razreda ove škole, koji je osvojio prvo mesto i zlatnu medalju u plivanju, čime je potvrdio talenat i odličnu formu u jakoj konkurenciji vršnjaka iz cele Vojvodine.

Uspešan nastup zabeležio je i učenik prvog razreda OŠ „Petar Petrović Njegoš“, Mihajlo Mijatović, koji je osvojio bronzanu medalju u plivanju.

Ostvareni rezultati još jednom su pokazali da mladi sportisti iz Vrbasa postižu značajne uspehe na pokrajinskim takmičenjima i dostojno predstavljaju svoju školu.

Izvor vesti: Moj Vrbas / Foto: Magnific

 
Podeli vest: