U centru Vrbasa održan je štand Opštinskog odbora Srpske napredne stranke, tokom kojeg su građani razgovarali sa predstavnicima stranke i pružili podršku predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i politici koju stranka sprovodi.
Sa građanima se razgovaralo o dosadašnjim rezultatima, ali i o planovima i projektima koji su predviđeni u narednom periodu.
Tokom susreta vladala je otvorena i srdačna atmosfera, a iz Srpske napredne stranke Vrbas poručuju da će ovakve aktivnosti nastaviti da se sprovode i u narednom periodu sa ciljem razvoja grada i unapređenju uslova života građana.
View this post on Instagram
Izvor vesti: Moj Vrbas / Foto i video: OO SNS Vrbas
Moj Vrbas
