Sutra bez naplate parkiranja u Vrbasu

Povodom obeležavanja gradske i hramovne slave Vaznesenja Gospodnje, JKP „Komunalac“ Vrbas obavestilo je građane i korisnike usluga Parking servisa da se sutra, 21. maja, parking u Vrbasu neće naplaćivati.

Naplata parkiranja biće nastavljena redovno u petak, 22. maja.

Izvor: Moj Vrbas

 
Podeli vest: