OFK „Vrbas“ nadoknadio dva gola minusa i stigao do boda protiv „Dinama“

OFK „Vrbas“ i „Dinamo 1945“ iz Pančeva odigrali su nerešeno 2:2 u veoma uzbudljivom susretu odigranom u Vrbasu.

Gosti iz Pančeva imali su veliku prednost od dva gola, ali su domaći uspeli da se vrate i osvoje bod. Mrežu „Dinama“ pogađali su Krainović i Simić.

U završnici utakmice došlo je do tenzija na terenu, pa su viđeni i crveni kartoni na obe strane. Kod OFK „Vrbas“ isključeni su Krainović, Drakulović i trener Milović, dok su kod „Dinama“ crvene kartone dobili Stamenković i Jakovljević.

Tri kola pre kraja prvenstva OFK „Vrbas“ zauzima sedmo mesto na tabeli sa 39 bodova, dok je „Dinamo 1945“ osmi sa bodom manje.

Izvor vesti: Moj Vrbas

 
Podeli vest: