Akcija dobrovoljnog davanja krvi sutra u Vrbasu

Nova akcija dobrovoljnog davanja krvi održaće se sutra, 14. maja, u prostorijama Srednja stručna škola „4. juli“ u Vrbasu.

Akcija će trajati od 8 do 11 časova i namenjena je prvenstveno maturantima SSŠ „4. juli“ i Gimnazije „Žarko Zrenjanin“, ali mogu da se priključe i građanima koji žele da pokažu humanost.

Organizatori akcije su Crveni krst Vrbas i Zavod za transfuziju krvi Vojvodine.

Izvor: Moj Vrbas / Foto: Moj Vrbas

 
Podeli vest: