Danas su u Vrbasu održani štandovi Opštinskog odbora Srpske napredne stranke Vrbas. Aktivisti SNS Vrbas razgovarali sa sugrađanima o aktuelnim temama, realizovanim projektima i planovima za naredni period.
Tokom susreta sa sugrađanima, bilo je reči o infrastrukturnim radovima, uređenju naselja, kao i o pitanjima koja građani svakodnevno ističu kao važne za kvalitet života u opštini.
Članovi stranke saslušali su predloge i sugestije građana, uz poruku da je direktna komunikacija važna jer omogućava bolji uvid u potrebe stanovnika, kao i razmenu mišljenja o prioritetima u daljem razvoju opštine.
Izvor: Moj Vrbas / Foto i video: OO SNS Vrbas
Moj Vrbas
