Bronzano odličje za Mitra Bulatovića na turniru u Varšavi

Učenik Srednje stručne škole „4. juli“ iz Vrbasa, Mitar Bulatović, ostvario je veliki uspeh na međunarodnoj sportskoj sceni i osvojio bronzanu medalju na internacionalnom džudo kupu održanom u Varšavi.

Mitar je do odličja stigao u konkurenciji više od 2.000 takmičara iz različitih zemalja, na jednom od najvećih džudo turnira u Evropi.

Ovaj rezultat predstavlja značajan uspeh za mladog sportistu i njegovu školu, ali i potvrdu kvalitetnog rada i posvećenosti u ovom sportu.

Izvor: Moj Vrbas / Foto: Srednja stručna škola „4. juli“ Vrbas

 
Podeli vest: