Mališani iz vrtića „Bubica“ posetili Likovnu galeriju u Vrbasu

Deca srednje grupe vrtića „Bubica“, u pratnji vaspitačica Vesne Bubanje i Dragane Jović, posetila su Likovna galerija Kulturnog centra Vrbas, gde su imala priliku da se upoznaju sa aktuelnom izložbenom postavkom.

Tokom obilaska, mališani su sa velikim interesovanjem razgledali izložene radove, delili svoje utiske i pokazali radoznalost za svet umetnosti. Njihova iskrena zapažanja, brojna pitanja i vedar duh uneli su posebnu atmosferu u galerijski prostor.

Iz Kulturnog centra Vrbas poručili su da su im ovakve posete uvek drage i da su mališani dobrodošli ponovo.

Izvor: Moj Vrbas / Foto: Kulturni centar Vrbas

 
Podeli vest: