Državni sekretar u Ministarstvu spoljnih poslova (MSP) Republike Srbije Damjan Jović je posetu Mongoliji nastavio susretom sa ministarkom spoljnih poslova Batmunk Batsetseg, sa kojom je razgovarao o bilateralnim odnosima, produbljivanju sveukupne saradnje i predstojećim aktivnostima na visokom nivou.
Kako je danas saopšteno iz MSP-a Srbije, u razgovoru je potvrđeno da bilateralne odnose odlikuju tradicionalno prijateljstvo i uzajamno uvažavanje.
Konstatovano je obostrano opredeljenje za dalje produbljivanje sveukupne saradnje Republike Srbije i Mongolije, koje ove godine obeležavaju 70. godišnjicu od uspostavljanja diplomatskih odnosa.
Izvor: Tanjug / Foto: Tanjug/Ministarstvo spoljnih poslova
Moj Vrbas
