Državni sekretar Ministarstva spoljnih poslova Damjan Jović u Mongoliji razgovarao sa ministarkom spoljnih poslova

Državni sekretar u Ministarstvu spoljnih poslova (MSP) Republike Srbije Damjan Jović je posetu Mongoliji nastavio susretom sa ministarkom spoljnih poslova Batmunk Batsetseg, sa kojom je razgovarao o bilateralnim odnosima, produbljivanju sveukupne saradnje i predstojećim aktivnostima na visokom nivou.

Kako je danas saopšteno iz MSP-a Srbije, u razgovoru je potvrđeno da bilateralne odnose odlikuju tradicionalno prijateljstvo i uzajamno uvažavanje.

Konstatovano je obostrano opredeljenje za dalje produbljivanje sveukupne saradnje Republike Srbije i Mongolije, koje ove godine obeležavaju 70. godišnjicu od uspostavljanja diplomatskih odnosa.

Izvor: Tanjug / Foto: Tanjug/Ministarstvo spoljnih poslova

 
Podeli vest: